به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ در راستای گسترش فعالیتهای مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری در سطح بخشهای غیردولتی و موسسات آموزشی روز گذشته مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان با جمعی از همکاران ، دیداری با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و معاون اداری و مالی و پشتیبانی دانشگاه داشت. 

مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دیدار کرد

در این جلسه فرنگی نوفرست مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان؛ ضمن بیان جایگاه ويژه مرکز در اجرای ماموریتهای توانمندسازی مدیران و کارکنان دولت گفت: مرکز آموزش و پژوهش علاوه بر تعاملات گسترده ای که با دانشگاه ها و سازمانهای دولتی در حوزه کاری خود دارد علاقمند به بهره گیری از پتانسیلهای آموزشی، پژوهشی و مشاوره مدیریت با موسسات و بخشهای غیر دولتی می باشد و اظهار امیدواری کرد که با هم اندیشی حوزه های تخصصی مرکز و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی برنامه نوین آموزشی مشترک با رویکرد به ماموریتهای مرکز تا پایان سال جاری ، طراحی و اجرا گردد.

در ادامه هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز ضمن اظهار خرسندی از فرصت در اختیار، به بیان اهم فعالیتهای دانشگاه که همواره با بهره گیری از فضاهای استاندارد و اساتید بنام دانشگاه است، پرداخت و آمادگی دانشگاه را برای همکاری های دوجانبه در حوزه برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی ويژه مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی در سطوح مختلف اعلام داشتند.

در پایان این نشست به منظور استفاده بهینه از ظرفیت های موجود و گسترش همکاری های متقابل آموزشی تفاهم نامه همکاری علمی آموزشی بین دو طرف منعقد و مبادله گردید.


به مناسبت بزرگداشت و نکوداشت مقام و منزلت استاد و تجلیل از مقام والای معلم روز شنبه مورخ 15/02/1397 طی مراسمی از زحمات و خدمات اساتید فرهیخته مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی ، در این مراسم که همزمان با هفته گرامی داشت مقام معلم برگزار گردید، از سوی جناب دکتر آرین رییس سازمان ، به پاس تلاشهای مجدانه اساتیدی که برای ارتقاء کیفی جایگاه سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان همکاری  داشته اند با اهدای لوح یادبود تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم صمیمی که با حضورنمایندگان اساتید برگزار شد دکتر آرین ضمن آرزوی توفیقات الهی برای ایشان اظهار داشت؛ امیدوارم همچنان در ترویج ، توسعه و ارتقای عرصه های علمی و موفقیت مدیریت مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان پیشگام و موفق باشید.


به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ مراسم تودیع و معارفه مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان ظهر روز گذشته در محل دفتر رئیس سازمان برگزار شد. 

در این مراسم  محمد فرنگی نوفرست به عنوان مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان معرفی و از زحمات کوروش آموزگار  مدیر پیشین تشکر و قدرانی شد.


 
 
دوره ه های آموزشی فنون اداره جلسات و آشنایی با روش ها و فنون کار با مدیران مافوق به دلیل مشکل پیش آمده برای استاد محترم دوره طبق برنامه ذیل برگزار خواهد شد:
 
آشنایی با روش ها و فنون کار با مدیران مافوق: چهارشنبه 95/11/27 ساعت 8:00 تا 14:00
 
فنون اداره جلسات: پنجشنبه 95/11/28 ساعت 8:00 تا 14:00 
 
لازم به ذکر است فراگیران محترمی که با برنامه اعلام شده مشکلی دارند می توانند با ارسال پیام به سامانه آموزش درخواست حذف دوره را داشته باشند.
 
 
 

 

با هماهنگی های به عمل آمده برنامه آموزشی بهمن و اسفتد 95 (مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری) تنظیم و اعلام می گردد. متقاضیان می توانند جهت ثبت نام از طریق سامانه آموزشی (لینک ثبت نام دوره های آموزشی) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است ثبت نام تا قبل از شروع کلاس بوده و به شرکت کنندگان در دوره بدون ثبت نام گواهی نامه تعلق نخواهد گرفت.

دریافت برنامه بهمن و اسفند ماه 95

 

 


معرفی مدیر

محمد فرنگی نوفرست  

محمّد فرنگی نوفرست

مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری

تقویم آموزشی 1396

 

سامانه آموزش کارکنان دولت

 

اوقات شرعی

Main Menu