به گزارش مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ دوره آموزشی عمومی توجیهی بدو خدمت  با تدریس جمعی از اساتید و به مدت 70 ساعت از 6 مهرماه آغاز و 14 مهرماه با برگزاری آزمون به پایان رسید.

به گزارش مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ دوره آموزشی ‌آشنایی با قانون برنامه و بودجه و قانون بودجه سالانه کل کشور روز گذشته شنبه 2 شهریور 98 با تدریس استاد مجرب کشوری دکتر کریمی مشاور اقتصادی معاونت امور علمی،فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور و با حضور مدیران کل، معاونین برنامه ریزی و بودجه و عناوین مشابه مرتبط با برنامه ریزی و بودجه دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

به گزارش مدیریت آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ دوره آموزشی تبیین نقشه راه اصلاح نظام اداری عصر روز یکشنبه 7 مرداد 98با تدریس استاد مجرب کشوری دکتر سید صدرالدین صدری نوش آبادی معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور و با حضور مدیران کل و معاونین منابع انسانی دستگاه های اجرایی استان برگزار شد.

به اطلاع می رساند مرکز آموزش مدیریت دولتی در نظر دارد به مناسبت گرامیداشت پنجاهمین سال تأسیس مرکز، کنگره ای با عنوان " آموزش مدیران و کارکنان در ایران" با تأکید بر نیم قرن تلاش بی وقفه در خصوص آموزش مدیران و کارکنان دولت برگزار نماید.

به گزارش مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی؛ افتتاحیه دوره های تخصصی راهبردی و مسأله محور به صورت حضوری در تهران و با مشارکت مدیران سطح استان ها از طریق وبینار صبح امروز 21 خرداد ماه در محل سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

معرفی مدیر


  

 

مدیر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری

تقویم آموزشی 1398

سامانه آموزش کارکنان دولت

 

اوقات شرعی